OPENBOX B.Loves Plates – B.Team

Czy jest jeszcze ktoś kto nie zna stempelkowej metody zdobienia paznokci? Chyba nie!

Dziś przychodzę do Was z openboxem, prezentacją paczki z produktami polskiej marki B. Loves Plates, której założycielką jest cudowna Ania z bloga B. for Beautiful Nails . Kilka dni temu dostałam maila z zaproszeniem do wspaniałego Teamu B. Z ogromną chęcią przyjęłam zaproszenie i tym samym mam możliwość testowania i dzielenia się z Wami moją opinią na temat produktów B. Loves Plates. Wśród oferty znajdziemy zarówno płytki z wzorami, stemple, lakiery oraz fajne gadżety.

W ramach dołączenia do Teamu B. dostałam bardzo fajną przesyłkę, której zawartością chciałabym się z Wami podzielić w formie kolorowych zdjęć 🙂

bloveplates9

Na początek lakiery dedykowane do stemplowania. Mają widocznie gęstszą konsystencję, a do tego są mega napigmentowane, przez co stemplowanie przebiega bezproblemowo. Na początek wybrałam sobie trzy odcienie.

bloveplates8

BLP31 B. an Ice Coffee to przepiękny, jasny nudziak
BLP 27 B. a Lavender to oczywiście, pastelowy fioletowy kolorek
BLP01 B. a Dark Knight to klasyczna czerń, bo o dziwo brak u mnie dobrze napigmentowanej czerni w postani klasycznego lakieru.

bloveplates7

Dalej stempel czyli niezbędna rzecz podczas stemplowania. Mój jest w rozmiarze Jumbo (jest na prawdę ogromny), a do tego wybrałam sobie gumę w odcieniu Galaxy Brown. Jest bardzo, bardzo miękka i mam wrażenie, że stemplowanie nią to będzie bajka 🙂

bloveplates5

No i oczywiście płytki. Tego nie mogło zabraknąć w paczce od B. Loves Plates. Miałam możliwość wybrania sobie dwóch dowolnych płytek. W swojej kolekcji jak dotąd miałam tylko jedną, świąteczną płytkę B.10 Merry Christmas.
Tym razem wybrałam dwie zupełnie różne.

bloveplates3

bloveplates4

B.06 Classy and chic to całopaznokciowe ornamentowe wzory, w których jestem zakochana
B.08 Feather Fiver to cała płytka w piórach, znajdziecie tu zarówno całopaznokciowe wzory jak i pojedyncze piórka

Prezentację poszczególnych wzorów oraz stylizacje z nimi będą pojawiały się w kolejnych postach.

bloveplates2

Na koniec nie mogło zabraknąć gadżetów. Przypinki duże i małe, smyczka, długopis i zdrapki niezbędne do usuwania nadmiaru lakieru z płytki, wszystko oczywiście pięknie tęczowe 🙂

bloveplates1

Tym samym dobrnęliśmy do końca paczki B. Loves Plates. Wszystkie pokazane przeze mnie produkty oraz cały asortyment BLP dostaniecie na Allegro [KLIK], gdzie Was bardzo serdecznie zapraszam.

 

Dajcie koniecznie znać, czy znacie produkty B. Loves Plates i czy lubicie stemplowanie paznokci 🙂

ninn

 

 

Ninnette