Nowości od Bath&Body Works

Kontynuując temat promocji, który poruszyłam w poprzednim poście, dzisiaj podzielę się z Wami drobnymi zakupami jakie udało mi się poczynić całkiem niedawno w Bath&Body Works. Kiedy tylko marka ta otworzyła sklepy w dwóch warszawskich galeriach handlowych zakochałam się w ich produktach bez opamiętania. Urocze opakowania i przepiękne zapachy. Niestety ceny dość wysokie jak na polskie realia. Na szczęście marka dba o swoich klientów serwując co chwila bardzo atrakcyjne promocje. Tym razem udało mi się załapać na dwie. Jedną dotyczącą świec zapachowych, a drugą na produkty z serii Signature.

Jeżeli chodzi o świece to jestem ich ogromną fanką. W największej wersji mają trzy knoty, przez co wypalają się bardzo równomiernie, są niesamowicie wydajne, a ich zapachy powalają na kolana intensywnością. Jednak podczas tej wizyty skusiłam się na świece w słoju, aczkolwiek ja bym bardziej powiedziała w szklance 😉 Są nieco mniejsze (i tańsze), ale zapachy mają równie mocne.

świece_bath_and_body_works1

Wybrałam dwie wersje >Vanilla Bean Marshmallow oraz >Georgia Peach z serii White Barn. Pierwszy zapach jest ciężki, słodki i na pewno nie nadaje się na ciepłe letnie wieczorny. Drugi to jego totalne przeciwieństwo – świeży i orzeźwiający zapach przepysznej brzoskwinki. Dodatkowym atutem tych świec jest ich „szklanka”, bardzo ładnie prezentuje się na komodzie, a po wypaleniu świecy będzie mogła pełnić rolę pojemnika np na pędzle.

Cena świec w słoiku wynosiła 69 zł, a promocja jaka obowiązywała to 50% rabat na drugą sztukę.

świece_bath_and_body_works2

Druga promocja jak już wspomniałam obowiązywała na produkty z linii Signature i podobnie jak w Sephorze była to akcja 3 za 2. W tym wypadku zdecydowałam się na dwa żele pod prysznic oraz jeden lotion. Na zdjęciach niestety widzicie tylko dwa produkty gdyż trzeci powędrował już do mojej Mamy. Mogę Wam tylko powiedzieć iż był to >Żel pod prysznic French Lavender&Honey. Dla siebie natomiast wybrałam >Żel pod prysznic White Citrus, który ma niesamowicie orzeźwiający zapach oraz >Lotion do ciała A Thousand Whishes, nieco ciężki i kwiatowy, ale nadal bardzo przyjemny dla zmysłów.

W tym przypadku ceny wyglądały tak: 59 zł za żele o pojemności 295 ml oraz 59 zł za lotion o pojemności 236 ml

świece_i_żele_bath_and_body_works4

I to całe moje promocyjne łowy w Bath&Body Works. Koniecznie piszcie w komentarzach czy znacie tą markę i podobnie jak ja bardzo lubicie jej produkty? 🙂

Do następnego!

ninn

 

Ninnette