Nowe pigmenty Inglot – swatche

Czy jest w makijażowym świecie ktoś kto nie zna przepięknych pigmentów marki Inglot? Chyba nie! Ja też nie jestem w stanie im się oprzeć.

Kiedyś pokazywałam Wam już 3 pigmenty, właśnie od Inglota – nr 22, 24 i 86 (KLIK). Jakiś czas temu jednak zamówiłam kolejne 4. Tak na szybko pokazywałam Wam je w filmiku z zakupami (KLIK). Dziś przyszedł w końcu czas by zaprezentować je z bliska.

pigmentyinglot2

Wybrałam cztery przepiękne, opalizujące kolory z serii tzw. pigmentów kruszonych, które nie są bardzo mocno zmielone, a drobinki są wyraźnie widoczne.

Zapakowane są w masywne i eleganckie słoiczki z czarną nakrętką. Przeszkadza mi w nich brak sitka, które ułatwiałoby pracę i chroniło produkty przed przypadkowym rozsypaniem. Mają po 2g – wydaje się niewiele, ale na prawdę starczą Wam na lata. Ich cena to 39 zł w sklepie stacjonarnym oraz online Inglota.

pigmentyinglot3

pigmentyinglot4

pigmentyinglot5

117 to typowy kameleon, żuczek, syrenka 😀  niebiesko – zielony opalizujący kolor, który przepięknie mieni się zarówno na jasnej, cielistej bazie jak i ciemnej w postaci czarnej, roztartej kreski. Użyłam go już w jednym z makijaży, do którego tutorial znajdziecie na moim kanale (KLIK).

pigmentyinglot6

pigmentyinglot7

pigmentyinglot8

123 to odcień pochodzący z kolekcji The Star In You, dość jasny, ciepły kolor, delikatnie wpadający w brzoskwiniowe tony ze złotą poświatą, wspaniale wygląda zarówno w wewnętrznym kąciku oka jak i na całej powiece w towarzystwie ciepłych brązów

pigmentyinglot9

pigmentyinglot10

pigmentyinglot11

124 to również pigment z kolekcji The Star In You; przepiękny, dosyć ciemny, opalizujący na złoto, ciemny brąz, który myślę świetnie się sprawdzi do jesiennych i ślubnych makijaży

pigmentyinglot12

pigmentyinglot13

pigmentyinglot14

111 to najdelikatniejszy i „najsłodszy” kolor, na pierwszy rzut oka jasny, chłodny róż, który świetnie będzie pasował również do makijażu dziennego, jednak ma on w sobie opalizującą na niebiesko nutkę, która uwydatnia się dopiero na ciemnej bazie, no cudowny kolor.

pigmentyinglot1

Na dziś to już wszystkie kolory. Koniecznie dajcie znać który z pokazanych dzisiaj podoba Wam się najbardziej?
Piszcie też w komentarzach, które z inglotowych pigmentów są Waszymi ulubionymi – zapiszę je sobie na mojej liście „do kupienia” 😉

ninn

 

Ninnette