Lakieromaniaczka: Perfectly Good, P2

Witajcie w nowym poście z serii lakieromaniaczka. Dziś chciałabym pokazać Wam lakier, który kupiłam dosłownie DWA LATA temu i dopiero  kilka dni temu doczekał się premiery na moich paznokciach. Spytacie pewnie czemu tak długo leżał? Przez długi czas nie byłam przekonana do jego koloru. Bałam się że będzie on na paznokciach dziwnie wyglądał. I w sumie sama nie wiem co jeszcze mnie od niego odstraszało.
Dziś cieszę się, że w końcu się na niego skusiłam i coś czuję, że Perfectly Good z P2 stanie się moim ulubieńcem 🙂

Kwadratowa buteleczka bardzo przypomina mi opakowania lakierów marki Golden Rose, z serii Rich Color. Mieści ona jednak 8 ml. Pędzelek jest płaski, równo ścięty i niezbyt szeroki. Jak dla mnie idealny.

Kolor to przepiękna, głęboka, butelkowa zieleń. Pełne krycie uzyskałam już przy drugiej cienkiej warstwie. Pierwsza była transparentna i miała brzydki wypłowiały kolor.
Lakier nie smuży i nie robi dziur podczas aplikacji. Jest dość rzadki ale o dziwno nie rozlewa się na skórki.

Ostatnio zarzekałam się że o trwałości lakierów pisać nie będę, jednak ten zasługuje na kilka słów na ten temat. Miałam go paznokciach 5 dni i po tym czasie był w stanie idealnym. Żadnych odprysków, nawet końcówki się nie wytarły. Zmyłam go tylko dlatego, że mi się znudził, a kupiłam akurat nowe lakiery i chciałam je wypróbować 🙂

Podsumowując bardzo się cieszę, że ten lakier znalazł się w mojej kolekcji i przez ten dwuletni okres nikomu go nie oddałam. Szkoda jednak że produkty marki P2 nie są dostępne stacjonarnie w Polsce. Dostaniemy je jedynie w drogeriach DM oraz online.

Jak widzicie zmieniłam ostatnio kształt paznokci, z  kwadratów na coś a’la migdałki 😀 Co o tym myślicie? Ja wciąż nie mogę się przyzwyczaić. ‚Nagie’ paznokcie w tym kształcie w ogóle mi się nie podobają, ale pomalowane wyglądają już dużo ciekawiej.

 

Ninnette