Lakier do paznokci Sensique

Jakiś czas temu pokazywałam Wam zdjęcia z moich zakupów. Wśród nowych rzeczy znalazł się tam lakier firmy Sensique. Jest to jeden z nowo wprowadzonych kolorów do serii Strong&Trendy Nails with tefpoly. Lakiery te pozbawione są toluenu i formaldehydu.

Sensique nr 147
Opakowanie:
Tak jak już pisałam przy lakierze Drink with Lime skromna, pękata buteleczka i długi aczkolwiek wąski, wygodny w użyciu pędzelek.
Konsystencja, kolor, trwałość:
Lakier ma rzadką konsystencję (rzadszą nawet niż jego wcześniej recenzowany „kolega”), czego za plus uznać nie można. Pierwsza warstwa nie kryje prawie w ogóle, dopiero przy drugiej efekt jest do przyjęcia. Schnie dosyć szybko, a podczas wysychania nie tworzą się żadne pęcherzyki powietrza. Jednak patrząc później na moje paznokcie wrażenie, że zrobiły się kanciaste. W buteleczce sprawia wrażenie, że ma w sobie delikatny shimmer jednak wykończenie na paznokciach jest całkowicie matowe.  Trwałość jest raczej słaba, bo po 2 dniach widoczne już były delikatne odpryski.
Informacje ogóle:
Za buteleczkę 8ml zapłaciłam 5,99 – niby niewiele, ale porównując go do Drink with Lime (ich cena była taka sama) to wiele mu brakuje.
Podsumowując kolor lakieru jest całkiem ładny – taki subtelny i uroczy, ale jego trwałość i ogólny wygląd pozostawiają wiele do życzenia. Produktu tego następnym razem nie kupię i raczej wam go odradzam..

Ninnette