Lakier do paznokci Sensique Drink with Lime

Obecne trendy ewidentnie promują kolory żywe i jaskrawe. Dotyczy to nie tylko ubrań, ale i dodatków, takich jak lakiery do paznokci czy cienie do powiek. Szczerze mówiąc mnie to bardzo odpowiada, bo taka kolorystyka idealnie pasuje do mojego stylu 🙂 Dlatego gdy dzisiaj byłam na zakupach, i w drogerii Natura zobaczyłam lakier o bardzo ciekawym kolorze nie zastanawiałam się długo nad jego kupnem.

Sensique nr 255 Drink with Lime

 

Opakowanie:

Jak to lakier do paznokci, nie można się tu spodziewać nie wiadomo jakich ornamentów. Ale mnie urzeka takie zwykły, prostokątny, trochę pękaty słoiczek. Do tego bardzo ładna czcionka na nim 😀 Z kolorem lakieru bardzo ładnie też komponuje się dosyć długa, aczkolwiek praktyczna, szara zakrętka. Pędzelek jest względnie długi, ale wąski dzięki czemu lakier bardzo ładnie się rozprowadza.

Konsystencja, kolor, trwałość:
Lakier jest raczej rzadki, ale nie kapie z pędzelka i nie zostawia grubych i brzydkich smug na paznokciach. Chociaż z reguły wolę gęstsze to tym zadziwiająco dobrze się maluje. Kolor w słoiczku wygląda prześlicznie, jednak żeby otrzymać taki na paznokciach potrzeba co najmniej 3 warstw. W zamian za to, trzeba przyznać, że dosyć szybko wysycha, i tworzą się pod nim ohydne pęcherzyki powietrza. Jak na razie trzyma się bardzo dobrze. Zdążyłam już „w nim” zrobić kilka prac domowych, w tym obiad (o którym napisałam na Moich kulinarnych wariacjach) i jeszcze nic nie odprysnęło – to dobrze o nim świadczy.

Informacje ogólne:

Za 8ml słoiczek zapłaciłam 5,99 – to bardzo mało jak na lakier. Trzeba przyznać, że za taką cenę jest ponad wszelkie oczekiwania i mogę śmiało powiedzieć, że go polecam 🙂

Ninnette