Idealne brwi? Teraz to możliwe!

Na początku mojej makijażowej przygody temat brwi traktowałam po macoszemu. Nie przejmowałam się nimi zbytnio, zarówno pod kątem regulacji jak i późniejszej stylizacji. Szybko jednak zrozumiałam, że brwi stanowią swoistą ramę całej twarzy i ich wygląd jest dość istotny w całokształcie makijażu.

Przez moje ręce przewinęło się sporo różnego typu kosmetyków do stylizacji brwi. Od cieni, przez woski i żele, aż po pomady i kredki. Od kilku tygodni jednak upodobałam sobie paletkę pudrów (lub jak kto woli, cieni), która trafiła do mnie dzięki uprzejmości marki WIBO.

brow shaping kit_2

Mowa tu oczywiście o Eyebrow Shaping Kit czyli jednym z nowszych produktów polskiej marki makijażowej. Ze względu na nawiązaną z marką współpracę otrzymałam obydwie, dostępne wersje kolorystyczne, czyli Light i Dark. W obydwu plastikowych kasetkach znajdziemy dwa odcienie cieni, mini pęsetę oraz mini pędzelek.

Akcesoria te może nie są najwyższych lotów i na codzień gdy mam dostęp do innych, nieco lepszych sięgam po tamte. Natomiast jest to idealne rozwiązanie w trakcie podróży. Pęseta pozwoli na szybko pozbyć się kilku niechcianych włosków, a pędzelek, choć do sztywny i gruby wypełni luki w brwiach i nada im pożądanego kształtu.

brow shaping kit_5

Jeżeli zaś chodzi o kolory zawarte w paletach to producent zawarł w nich po jednym w ciepłej tonacji i jednym w nieco chłodniejszej.
Paleta Light skierowana jest głownie do blondynek i rudzielców <3 o jasnej oprawie oczu. ‚Lewy’ puder jest bardzo jasny i o mocno ciepłym zabarwieniu, wpada wyraźnie w ciepłe, pomarańczowe tony. ‚Prawy’ choć ciemniejszy jest widocznie chłodniejszy i delikatniejszy. Ja osobiście mieszam obydwa kolory i otrzymuję mieszankę idealną dla moich brwi 🙂

brow shaping kit_3

Paleta Dark skierowana jest do brunetek, szatynek i osób o ciemnej oprawie oczu. Podobnie jak wyżej ‚lewy’ cień jest cieplejszy, lekko czerwonawy, natomiast ‚prawy’ jest chłodniejszy. Oba jednak są dość ciemne i na prawdę mocno można dzięki nim podkreślić swoje brwi.

brow shaping kit_4

Ogromnym plusem jest fakt, że pudry mają wspaniałą pigmentację. Są na tyle dobrze kryjące, że bez problemu wypełnimy nimi ubytki w brwiach, a przy tym wyglądają bardzo naturalnie. Cienkim pędzelkiem bez problemu dorysujemy nimi pojedyncze włoski. Dodatkowo w ogóle się nie osypują i nie kruszą. Nienawidziłam tego uczucia, gdy cały makijaż był zrobiony, przychodził czas na brwi, a za chwilę pod okiem miałam osypane brązowe cienie z brwi (właśnie dlatego przestawiłam się na kredki i pomady). Ponadto mają świetną trwałość jak na cienie. W ogóle się nie rozmazują i nie znikają z powieki podczas dnia.

W sklepie online Wibo (KLIK) paletki te kosztują 17.99 za sztukę co jest na prawdę atrakcyjną ceną w przypadku produktu o tak świetnej jakości. Znajdziecie je również na półkach w Rossmannie.

Poniżej zdjęcia stylizacji brwi wykonanej m.in. właśnie Eyebrow Shaping Kit.

13693035_1139536526102835_8808491846059829860_o

Dajcie koniecznie znać w komentarzach czy znacie paletki Wibo i czy polubiliście je tak jak ja?
Ciekawa też jestem Waszych ulubionych produktów do stylizacji brwi!

Do następnego

ninn

Ninnette